O firmie

Skorzystaj z pomocy doradcy. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią ofertę
604 265 125

Jest Nam niezmiernie miło towarzyszyć Państwu w tak ważnej chwili, jaką jest podjęcie decyzji o zakupie własnego mieszkania. Mamy nadzieję, że nasza oferta zaspokoi Państwa oczekiwania.


Firma Deweloperska M-DOM Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą, której działalność polega na nabywaniu nieruchomości i budowaniu obiektów o przeznaczeniu mieszkaniowym a następnie sprzedaży lub najmie lokali położonych w tych obiektach. Zajmujemy się wznoszeniem  inwestycji - projektowaniem i wybudowaniem od momentu zakupu gruntu aż po przekazanie gotowych lokali Naszym klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. 


Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością. Dokładnie analizujemy lokalizacje pod nasze inwestycje, określamy właściwą funkcję użytkową zabudowy, projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z doświadczonym stałym biurem architektonicznym, a realizację powierzamy doświadczonym i sprawdzonym firmom budowlanym. 


Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.


Zależy Nam na zapewnieniu Naszym mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi, posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji dewelopera. Nasi Klienci zwykle doskonale wiedzą, czego chcą i potrafią to wybrać, choć zawsze wszystkim chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chcemy aby nasze inwestycje realizowane były w najlepszych lokalizacjach miasta Gniezna. 


Mamy również na uwadze przede wszystkim zapewnienie naszym klientom komfortu dzięki pomysłowym i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym realizowanym z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o własnym mieszkaniu w przyjaznym i pięknym budynku, w którym mieszkańcy tworzą małą wspólnotę.
Patrząc bardziej globalnie, zależy nam na podnoszeniu jakości przestrzeni miejskiej i życia mieszkańców oraz podwyższaniu standardów w środowisku deweloperskim.